Для переможців

- Своїх клієнтів-переможців ми інформуємо напротязі декількох днів з моменту отримання інформації про виграш.

- Складаємо перелік необхідних документів для подальшого оформлення справи. - Надаємо послуги по заповненю анкет-переможця.

- Готуємо необхідні листи в разі змін в сімейному житті (одруження, розлучення, народження дітей).

- Інформуємо про фінансові витрати, пов"язані з подальшим впровадженям справи.

- Надаємо інформацію пов"язану з воєнкоматом, службою в армії, попередньою роботою за кордоном, отриманням закордонних паспортів.

- Забезпечуємо автотранспортом для поїздки в Київ: проходження медкомісії та відкриттям польської візи та поїздки у Варшаву на співбесіду.

- Забезпечуємо підготовку аплікантів до співбесіди в американському посольстві у Варшаві. - Готуємо переклади необхідних для співбесіди документів.

- Гарантуємо кваліфікований повний супровід справи.

Шановний учасник !

Зараз у ває є можливість не лише заповнити анкету учасника еміграційної програми Green Card, а значно більше: це в першу чергу - унікальна та реальна можливість завдяки виграшу емігрувати в США, отримати статус резидента Сполучених Штатів, змінити своє життя на краще. Статус резидента надає всі права громадянина США ,а саме: право на працю, проживання, освіту, а через 5 років отримання громадянства США не втрачаючи громадянство України.

#

НОВИНИ

Шановні учасники щорічної еміграційної лотереї Green Card ! В  разі, якщо ваша анкета, в поточному році, не буде виграшною – вона автоматично буде приймати участь в Програмі і в наступні роки. В разі зміни  сімейного стану (одруження, розлучення), народження дітей - просимо особисто про це повідомити за телефонами вказаними в контактних даних.  

ДЕТАЛЬНІШЕ »

Приймаються заявки на чергову реєстрацію анкет по програмі DV-2020 !
Орієнтовний період офіційної реєстрації жовтень-листопад 2018 року !

ДЕТАЛЬНІШЕ »

Вітаємо переможців цьогорічної програми DV-2019 !

ДЕТАЛЬНІШЕ »